ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ ΤΥΦΛΩΝ

ΜΗΝΥΜΑ ΑΥΤΟΜΑΤΟΥ ΤΗΛΕΦΩΝΗΤΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΣΥΝΔΕΣΜΟΥ ΤΥΦΛΩΝ 24/05/2022

Μάι 27, 2022 | ΕΟΤ, Σημαντικά Έγγραφα ΠΣΤ

ΜΗΝΥΜΑ ΑΥΤΟΜΑΤΟΥ ΤΗΛΕΦΩΝΗΤΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΣΥΝΔΕΣΜΟΥ ΤΥΦΛΩΝ 24/05/2022

 

ΜΗΝΥΜΑ ΑΥΤΟΜΑΤΟΥ ΤΗΛΕΦΩΝΗΤΗ

24/05/2022

 

1.

Αγαπητοί συνάδελφοι,

Σας ενημερώνουμε ότι οι επερχόμενες   αρχαιρεσίες-εκλογές του Συνδέσμου για την ανάδειξη των καταστατικών οργάνων του καθώς και των αντιπροσώπων στην Εθνική Ομοσπονδία Τυφλών, θα διεξαχθούν σε δυο ημέρες και θα αρχίσουν το Σάββατο 28 Μαϊου 2022 στις 07:00π.μ. και θα ολοκληρωθούν την 29η Μαϊου 2022 ημέρα Κυριακή και ώρα 19:00μ.μ.,

Δικαίωμα ψήφου έχουν όλα τα τακτικά και ταμειακώς εντάξει μέλη που είναι γραμμένα 2 ολόκληρους μήνες πριν τις εκλογές.

Η ψηφοφορία θα γίνει στα γραφεία του Συνδέσμου, Βερανζέρου 31 Ομόνοια.

Κατά την προσέλευσή σας στις αρχαιρεσίες-εκλογές πρέπει να έχετε μαζί σας την αστυνομική σας ταυτότητα ή το διαβατήριο ή την κάρτα μέλους του Συνδέσμου.

Επιπλέον σημειώνουμε ότι κατά την ημέρα πραγματοποίησης των αρχαιρεσιών θα ακολουθηθούν υποχρεωτικά και αυστηρά όλα τα υγειονομικά μέτρα που θα ισχύουν τη συγκεκριμένη ημερομηνία.

Ακολουθούν με αλφαβητική σειρά οι υποψήφιοι που περιλαμβάνονται στις λίστες των 2 παρατάξεων, Πλατειά Δημοκρατική Συνεργασία (ΠΔΣ) & Ενωτική Συνδικαλιστική Κίνηση-Συνεργαζόμενοι (ΕΣΚ-Σ) (Στηρίζεται από τη ΣΕΑΑΝ).

 

Π.Δ.Σ. Δ.Σ.

  1. ΣΗΦΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
  2. ΒΑΡΔΑΚΑΣΤΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
  3. ΓΕΡΟΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
  4. ΓΙΑΛΛΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
  5. ΔΕΣΥΠΡΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ
  6. ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
  7. ΚΑΡΡΑ ΑΓΑΘΗ
  8. ΚΟΛΟΒΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
  9. ΛΟΡΕΝΤΖΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
  10. ΜΑΡΚΟΣΤΑΜΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
  11. ΜΗΤΡΟΒΓΑΙΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
  12. ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  13. ΟΡΛΩΦ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  14. ΤΖΑΝΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
  15. ΦΑΡΔΕΛΑ ΘΕΟΔΩΡΑ

 

Π.Δ.Σ. Ε.Ε.

  1. ΚΑΡΑΚΑΪΔΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  2. ΚΕΣΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ
  3. ΜΠΑΪΛΑ ΟΡΙΑΝΝΑ ΕΙΡΗΝΗ
  4. ΝΤΕΝΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
  5. ΠΛΕΣΣΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
  6. ΤΖΑΛΛΑ ΜΑΡΙΑ

 

Ε.Σ.Κ.-Σ Δ.Σ.

  1. ΜΕΛΕΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
  2. ΔΕΔΕΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
  3. ΚΑΖΕΠΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
  4. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΣΤΗΣ
  5. ΚΟΥΛΙΝΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
  6. ΜΑΝΤΕΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
  7. ΜΠΑΛΑΣΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΛΑ
  8. ΜΠΑΡΕΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
  9. ΠΑΛΗΑΛΕΞΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
  10. ΡΟΤΖΙΚΟΥ ΗΛΕΚΤΡΑ
  11. ΡΟΥΣΑΚΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΖΗΣ
  12. ΤΑΤΣΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
  13. ΤΟΥΤΟΣ ΖΩΗΣ
  14. ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ ΡΑΦΑΗΛ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
  15. ΧΟΥΡΔΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ.

 

Ε.Σ.Κ.-Σ Ε.Ε.

  1. ΑΛΙΓΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  2. ΑΜΠΑΤΖΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ
  3. ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
  4. ΔΟΥΜΠΟΣ ΜΑΡΙΟΣ
  5. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ
  6. ΧΟΥΜΠΟΥΡΙΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ

 

Για τα ονόματα των υποψηφίων για την Εθνική Ομοσπονδία Τυφλών μπορείτε να ενημερωθείτε από την ιστοσελίδα της Ομοσπονδίας www.eoty.gr

Μετάβαση στο περιεχόμενο